Blog Prawny

o Autorce słów kilka…

Zawsze najtrudniej jest pisać o sobie, w jakiej formie przedstawić się Tobie -Czytelnikowi (?), kim jestem i czym się zajmuję na codzień, czy może podzielić się tym co osiągnęłam w życiu swoją pracą, upartością i nieustępliwością, a może wszystkim na raz.

Kiedy zaczynam rozmyślać nad ogromem tego projektu jaki rozpisałam sobie dziewięć lat temu, to wiem, że nie dałabym rady zrealizować go bez moich Mentorów: Anthony Robbins, Seth Godin, Napoleon Hill, Regina Brett, Jakub B. Bączek czy Robert T. Kiyosaki, nie jest to pełna lista. Każdy z nich wpłynął na moje życie oraz na to kim jestem i co robię.

Dziewięć lat temu obrałam cel, wyznaczyłam kurs i określiłam porty na drodze do tego celu, tak jak Ty dziś szukasz drogowskazów, tak ja przechodziłam tą drogą przez ostatnie lata prowadzenia mojej firmy. Stąd wiem jakie są Twoje marzenia, pragnienia, obawy i strach, bo sama doświadczałam tych emocji, wiem jak trudno jest oprzeć się podszeptom albo poddać opinii innych, czy na pewno chcesz wyjść z bezpiecznego etatu i wspinać się codziennie na swój Everest. A co zrobić potem, kiedy już podejmiesz tę decyzję, jak przygotować się na podróż, jak długa ona będzie i co ze sobą zabrać? Na te i inne pytania mam nadzieję odpowiedzieć i opowiedzieć Tobie na stronach tego bloga.

Kim jestem (?) – jestem Tobą.

Monica Meyer,Q.Inst.Pa Doradca prawny i biznesowy,
Coach, tłumacz, i autorka publikacji książkowych oraz kursów biznesowych
Newsletter