KONTAKT

PRACUJĘ W GODZINACH:

Poniedziałek 1pm-5pm
Wtorek 9am-4pm
Środa 9am-4pm
Czwartek 9am-4pm
Piątek 9am-4pm
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte

W tym czasie prowadzę swoje wirtualne biuro, odpisuję na maile, odpowiadam na wiadomości na Facebooku oraz realizuję zlecenia.

KONTAKT poprzez elektroniczne biuro obsługi klienta:

@: ebok@polskidoradca.com

Odpowiadam w ciągu 24

Fb

Zespół:

Monica Meyer,Q.Inst.Pa – doradca prawny, autor. 

Nazywam się Monica Meyer, jestem członkiem Institute of Paralegals w Wielkiej Brytanii, jak również członkiem New York City Paralegal Association, Inc. (NYCPA). Jestem autorką publikacji, które zawierają niezbędne informacje na tematy prowadzenia biznesu w UK, mieszkalnictwa oraz prowadzę serię kursów (pełna oferta w zakładce -Sklep). Jestem również twórcą i administratorem grupy na Facebook’u –  Biznes w UK. 

 Jestem kwalifikowanym doradcą prawnym. Publikuję również porady z zakresu prowadzenia biznesu w UK oraz ich aspektów prawnych, ekonomicznych, marketingowych i finansowych.

Lucy Grey – Specjalista ds.  Publikacji

Tosia Turkiewicz – Specjalista ds. Marketingu

Gordon Meyer – Specjalista ds. eCommerce

 

Zostań subskrybentem i bądź na bieżąco z informacjami z UK.

Doradca Prawny w UK

ckeen’ Resource Centre jest częścią Wydawnictwa GrunMedia Press Project Your Ideas zarejestrowanego w Anglii w miejscowości Hartlepool.

NOTA PRAWNA

Treść zamieszczana na polskidoradca.com ma na celu edukację i dostarczanie informacji. Nie może być traktowana jako substytut profesjonalnej porady. Każdy problem należy konsultować z doradcą prawnym. Polski Doradca stara się przekazywać rzetelną i wartościową treść, jednakże nie bierze odpowiedzialności za sposób wykorzystywania tych informacji.

Polskidoradca.com jest własnością firmy ckeen’ Resource Centre, która jest częścią Wydawnictwa GrunMedia Press z siedzibą w Hartlepool. ckeen’ Resource Centre przysługują (i) wszelkie prawa do niniejszej strony internetowej dostępnej w domenie polskidoradca.com („Strona Internetowa”), w tym jej struktury oraz jej projektu graficznego oraz (ii) majątkowe prawa autorskie w odniesieniu do wszelkich elementów umieszczonych na Stronie Internetowej, które stanowią utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i pokrewnych.

Ponadto, ckeen’ Resource Centre na podstawie umowy dotyczącej rejestracji domeny internetowej polskidoradca.com posiada wyłączne prawo do używania tej domeny. Jakiekolwiek kopiowanie elementów Strony Internetowej, informacji, tekstów, zdjęć, znaków towarowych lub innych elementów graficznych zamieszczonych na Stronie Internetowej, w celu wykorzystania w całości lub w części, w tym w formie zmodyfikowanej w innych serwisach internetowych, w publikacjach elektronicznych lub w wersji materialnej, bez uzyskania uprzedniej pisemnej zgody ckeen’ Resource Centre jest zabronione.

ckeen’ Resource Centre zastrzega sobie prawo do zmiany wszelkich elementów znajdujących się na Stronie Internetowej oraz poprawiania informacji zawartych na Stronie Internetowej w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników sieci Internet. Nie ponosi również jakiejkolwiek odpowiedzialności za zawartość stron internetowych w sieci Internet, w odniesieniu do których ckeen’ Resource Centre nie przysługują jakiekolwiek prawa, do których odnośniki (linki) zostały zamieszczone na Stronie Internetowej. W przypadku zamiaru zamieszczenia na innej stronie internetowej w sieci Internet linku / linków lub jakichkolwiek odwołań do Strony Internetowej prosimy o przesłanie informacji na następujący adres email: ebok@polskidoradca.com