PolskiDoradca.com
Kalendarz Biznesowy z księgowością na rok podatkowy 2019/2020Mieszkalnictwo w UK

Ostatnie posty

Mieszkalnictwo w UK
Jak założyć firmę bez wkładu własnego? Jaki Biznes w UK?e-Poradnik

» KONTAKT

WYDAWNICTWO PRACUJE W GODZINACH:

Poniedziałek 10 am-5pm
Wtorek 10 am-5pm
Środa 10 am-5pm
Czwartek 10 am-5pm
Piątek 10 am-5pm
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte

KONTAKT:

@: sprzedaz@polskidoradca.com

Odpowiadamy w ciągu 24

Fb

 

Nasz zespół:

 

 

Monika Kopaczyńska,Q.Inst.Pa – doradca prawny, autor. 

Nazywam się Monika Kopaczyńska, jestem członkiem Institute of Paralegals w Wielkiej Brytanii, jak również członkiem New York City Paralegal Association, Inc. (NYCPA), autorką tekstów do czasopism dla Polaków w UK i autorką publikacji, które zawierają niezbędne informacje na tematy zasiłków, prawa rodzinnego, mieszkalnictwa i innych. Jestem również twórcą i administratorem grupy na Facebook’u –  Prawne DIY w UK.

 Jestem kwalifikowanym doradcą prawnym   – specjalizującym się w takich dziedzinach jak:

  1.   mieszkalnictwo,
  2.   prawo socjalne,
  3.   prawo rodzinne,
  4.   zadłużenia.

Publikuję również porady z zakresu prowadzenia biznesu w UK oraz ich aspektów prawnych, ekonomicznych, marketingowych i finansowych.

 

Dawid Małecki – Dyrektor ds.  Publikacji

 

Łukasz Olszewski – Dyrektor ds. Marketingu

 

Krzysztof Kopaczyński – Tech Developer

 

Zostań subskrybentem i bądź na bieżąco z informacjami z UK.

Zapraszam Cię do zapoznania się z moim blogiem oraz z moimi e-publikacjami.

 

 

Doradca Prawny w UK

ckeen’ Resource Centre jest częścią Wydawnictwa GrunMedia Ltd zarejestrowanego w Anglii pod numerem 10484259.

NOTA PRAWNA

Treść zamieszczana na polskidoradca.com ma na celu edukację i dostarczanie informacji. Nie może być traktowana jako substytut profesjonalnej porady. Każdy problem należy konsultować z doradcą prawnym. Polski Doradca stara się przekazywać rzetelną i wartościową treść, jednakże nie bierze odpowiedzialności za sposób wykorzystywania tych informacji.

Polskidoradca.com jest własnością firmy ckeen’ Resource Centre z siedzibą w Darlington, która jest częścią GrunMedia Ltd. ckeen’ Resource Centre przysługują (i) wszelkie prawa do niniejszej strony internetowej dostępnej w domenie polskidoradca.com („Strona Internetowa”), w tym jej struktury oraz jej projektu graficznego oraz (ii) majątkowe prawa autorskie w odniesieniu do wszelkich elementów umieszczonych na Stronie Internetowej, które stanowią utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i pokrewnych.

Ponadto, ckeen’ Resource Centre na podstawie umowy dotyczącej rejestracji domeny internetowej polskidoradca.com posiada wyłączne prawo do używania tej domeny. Jakiekolwiek kopiowanie elementów Strony Internetowej, informacji, tekstów, zdjęć, znaków towarowych lub innych elementów graficznych zamieszczonych na Stronie Internetowej, w celu wykorzystania w całości lub w części, w tym w formie zmodyfikowanej w innych serwisach internetowych, w publikacjach elektronicznych lub w wersji materialnej, bez uzyskania uprzedniej pisemnej zgody ckeen’ Resource Centre jest zabronione.

ckeen’ Resource Centre zastrzega sobie prawo do zmiany wszelkich elementów znajdujących się na Stronie Internetowej oraz poprawiania informacji zawartych na Stronie Internetowej w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników sieci Internet. Nie ponosi również jakiejkolwiek odpowiedzialności za zawartość stron internetowych w sieci Internet, w odniesieniu do których ckeen’ Resource Centre nie przysługują jakiekolwiek prawa, do których odnośniki (linki) zostały zamieszczone na Stronie Internetowej. W przypadku zamiaru zamieszczenia na innej stronie internetowej w sieci Internet linku / linków lub jakichkolwiek odwołań do Strony Internetowej prosimy o przesłanie informacji na następujący adres email: kontakt@polskidoradca.com

Polski doradca UK