PolskiDoradca.com
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
e-Poradniki

Stała rezydentura po polsku okładka-page0001

 

marketing ebook Biznes w UK menu

Mieszkalnictwo w UK

 

logo grun media

Ostatnie posty

Czy Polski Rząd Faktycznie Chce Twojego Podatku?
Co to jest Pension Credit i czy obywatele EU mogą aplikować?
British workers first – nowe wytyczne rządu Theresy May

» Pilne: Dla Rezydentów w UK czy masz jeszcze czas na zwlekanie?

Jesteś Przygotowany Na Zmieniające się Przepisy Jakie Szykuje Teresa May? Jeśli Jeszcze Nie Kupiłeś Tego Poradnika Zrób To Teraz! … Prawne DIY w UK

 

Stała rezydentura po polsku okładka-page0001Cena  promocyjna £29.99.  Cena poza promocją £65.00   KUP TERAZ >klik<

Nie Czekaj Zanim Zmienią Się Przepisy, Złóż Swój Wniosek Już Teraz!

Czy wiesz, że wszystko wskazuje na to, że obecne przepisy przestaną obowiązywać w chwili kiedy Teresa May wprowadzi art.50? Wtedy rząd UK zacznie zmieniać zasady uzyskiwania stałej rezydentury. Jeśli chcesz zdąrzyć przed zmianami, kup nasz ePoradnik i samodzielnie wypełnij formularz, unikniesz dzięki temu płacenia nawet do £1500 za wypełnienie formularza o stałą rezydenturę.

1000 funtów za eea pr

Tyle właśnie płaci się u doradcy imigracyjnego. Czy wolisz zaoszczędzić £1482 i wypełnić formularz samemu?

Przeraża Cię 85-stronicowy formularz? Nie rozumiesz słówek w nim użytych? Nie przejmuj się z Naszym e-Poradnikiem wypełnisz formularz samodzielnie i to bezbłędnie.

Oferujemy Tobie profesjonalnie przetłumaczony na język polski formularz rezydenta stałego – EEA(PR) z 03/2016. Jako specjaliści dokonaliśmy starań, aby wszystko było zrozumiałe i przejrzyste dla każdego. Nie potrzebujesz pomocy z zewnątrz. Oferujemy profesjonalnie przetłumaczony formularz z wiernie odzwierciedloną formą z oryginałem angielskim. Dzięki temu sam szybko i łatwo możesz go wypełnić.

Do formularza dołączyliśmy równie profesjonalne tłumaczenie broszury, która ułatwi Tobie pracę. Z tym tłumaczeniem samodzielnie wypełnisz formularz. W końcu nie będziesz musiał płacić komuś za wypełnienie, ani nie będziesz miał wątpliwości, czy dobrze wszystko zrobiłeś. Łatwo i szybko zrobisz to sam. Pamiętaj, że każdy źle wypełniony formularz jest odrzucany przez Home Office (trzeba ponownie zapłacić 65 funtów), dlatego lepiej korzystać z pomocy polskiego wzorca formularza i broszury, aby uniknąć dodatkowych błędów i kosztów.

                 Nie Czekaj Zanim Zmienią Się Przepisy, Złóż Swój Wniosek Już Teraz!

Jako jedyni w UK oferujemy formularz i broszurę przetłumaczoną w 100% z zachowaniem najwyższych standardów. O naszych standardach pracy świadczą Opinie Naszych Klientów, które znajdziesz >tutaj<  To tylko 3 z 23 Pozytywnych Opinii na Nasz temat.

opinie

 

Dodatkowo o naszych standardach pracy piszą inne portale społecznościowe w UK.

 

Jak sam możesz przeczytać powodem odmowy świadczenia był brak udokumentowanej rezydencji w UK. Czy ciągle zastanawiasz się czy warto kupić e-Poradnik „Stała rezydentura w UK po polsku. Formularz i broszura”? Czas działa na Twoją niekorzyść.

pomarańczowy zielony niebieski

Jesteś tu z rodziną? Pomyśl co będzie, jeśli po wprowadzeniu przez Teresę May art.50, kiedy UK zacznie zmieniać przepisy dotyczące uzyskiwania stałej rezydentury. W internecie krążą niepotwierdzone informacje, że o rezydenta  będą mogły starać się osoby mieszkające w UK nie 5 a 10 lat. Sama Teresa May w swoim przemówieniu określiła proces wychodzenia z UE jako ‚hard Brexit’.

Według publikacji w The Guardian z dnia 16 stycznia, obywatele z UE mieszkający w UK mogą spotkać się z celową polityką wrogości. Mało kto o tym mówi, ale już trwają konsultacje w Home Office oraz innymi mininsterstwami na temat wprowadzenia rejestracji imigrantów, którzy będą przebywali na terenie UK po rozpoczęciu procesu wyjścia. Rozważane są dwie opcje: powrót do WRS lub wizy. Według  Financial Times większość pracowników z UE nie przeszłaby obecnego systemu wizowego, który obowiązuje pracowników spoza UE.

KUP JUŻ DZIŚ

__________________________________________________________________________________

Bezpieczeństwo Zakupu Gwarantuje Znalezione obrazy dla zapytania paypal

e-Poradnik jest do pobrania natychmiast po dokonaniu zakupu. Link do pobrania znajduje się na stronie po-zakupowej oraz jest wysyłany na Twój email. Link z plikiem jest aktywny 48h.

e-Poradnik znajduje się specjalnie w formie Microsoft Word, aby ułatwić jego otwarcie. Jeśli nie masz MsOffice możesz łatwo otworzyć ten plik używając OpenOffice Apache, który jest za darmo do pobrania na stronie OpenOffice.

e-Poradnik zawiera 112 stron i składa się z formularza EEA(PR) oraz broszury, w obu językach.

 

Polski doradca UK

Pliki cookies pomagają nam dostarczać nasze usługi. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies na naszej witrynie. Dowiedz się więcej | Zgadzam się