PolskiDoradca.com
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
e-Poradniki

Stała rezydentura po polsku okładka-page0001

 

marketing ebook Biznes w UK menu

Mieszkalnictwo w UK

 

logo grun media

Ostatnie posty

Czy Polski Rząd Faktycznie Chce Twojego Podatku?
Co to jest Pension Credit i czy obywatele EU mogą aplikować?
British workers first – nowe wytyczne rządu Theresy May

» Za 10 dni wzrasta o £231 opłata za formularz AN

Masywny wzrost opłat imigracyjnych dla rodzin w 2016/2017.

wiadomosci2

Od 18 marca tego roku Home Office podnosi stawki za aplikację o obywatelstwo. W przypadku osoby dorosłej kwota wzrasta o £231 i będzie wynosić £1,236. Natomiast w przypadku aplikacji dla dzieci będzie ona teraz kosztować £936. Wzrost w przypadku aplikacji dla dzieci jest aż o 25% w porównaniu do poprzednich cen.

Home Office próbuje stworzyć możliwość samofinansowania się urzędu. Wprowadzając między innymi podwyżki w aplikacjach, oraz tworząc linie telefoniczne ta zwane premium, aby zarabiać na telefonach, jedna minuta rozmowy ma kosztować £1.23.

Wysokie opłaty wpływają na niższą liczbę wniosków rodzinnych, gdyż rodzin tych nie stać na zapłacenie tak niebotycznej opłaty.

__________________________________________________________________________________

Stała rezydentura po polsku okładka-page0001

Pilne: Tylko Dla Rezydentów w UK

Jesteś Przygotowany Na Zmieniające się Przepisy Jakie Szykuje Cameron? Jeśli Jeszcze Nie Kupiłeś Tego Poradnika Zrób To Teraz! [link do opisu e-Poradnika]

____________________________________________________________________

______________

Dla przykładu 5 osobowa rodzina (2+3) musiałaby zapłacić łącznie £5,120. Dodajmy jeszcze do tego test dla rodziców 2 x £50 i egzaminy z języka angielskiego w granicach £150 x 2 i mamy bagatela£5,520.

testy z j ang ceny

Mówi się, że to nie biznesową imigrację rząd chce zmniejszyć, a właśnie rodzinną.

Tak przedstawiają się opłaty.

HO opłaty

Note 4: £80 za ceremonię jest już dodane do opłaty za formularz.

Od listopada 2015 roku rząd wprowadził znaczne utrudnienie w aplikacji o obywatelstwo wymagając najpierw posiadania certyfikatu stałej rezydentury w UK, której obecny koszt jak widać powyżej wynosi £65 za osobę. Więcej na temat rezydentury znajdziesz w artykule >tutaj< jest w nim także link do aktualnego formularza.

 

Jeśli spodobał ci się artykuł i strona, polub nas na Facebook’u.

Blog polskidoradca.com nie jest jedną z tych stron, które podają tylko suche fakty. Chcesz poczytać o interesujących Cię informacjach, poradach i wiadomościach (?) nie musisz już dalej szukać, tutaj znajdziesz wszystko czego nie mogłeś znaleźć gdzie indziej.

logo grun media

© 2016 Monika Kopaczyńska Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz powielania i rozpowszechniania.

Polski doradca UK

Pliki cookies pomagają nam dostarczać nasze usługi. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies na naszej witrynie. Dowiedz się więcej | Zgadzam się